Asortyment Zapytania Regulamin Płatności Przesyłki O firmie Kontakt

Akcesoria i części do samochodów i motocykli


Części zamienne do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych

Przez ostatnie dwa lata sprzedaż części prowadzona przez naszą firmę odbywała się głównie za pośrednictwem allegro. W tym czasie zdobyliśmy szereg doświadczeń i kontaktów handlowych, które pozwalają nam na sprzedaż części i akcesoriów samochodowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowe ceny oferowanych towarów można sprawdzić na naszych aukcjach wystawionych na allegro. Poniżej zamieszczamy listę kategorii towarowych, które obejmują zakres oferowanych przez nas części zamiennych:

zawieszenie układ hamulcowy

układ napędowy rozrządy części eksploatacyjne części nadwozi układ chłodzenia
układy klimatyzacji i ogrzewania paski napędowe układ elektryczny układ paliwowy części silnika

układ kierowniczy

układ wydechowy

kosmetyki samochodowe

lakiery samochodowe

akcesoria samochodowe

opony, felgi

tuning

inne

W celu sprawdzenia, czy naprawdę jesteśmy konkurencyjni, wystarczy skorzystać z jednej z poniższych możliwości skontaktowania się z nami. Nasi pracownicy zawsze służą fachową radą i pomocą.

Szczegółowych informacji na temat oferowanych towarów i cen udzielają nasi pracownicy.
Prosimy skorzystać z jednej z poniższych form kontaktu.

telefony:
(+48) (0-22) 2348899
(+48) (0-22) 6465660

skype: proikom1

Gadu Gadu: 8013470

mail:
sklep@autoakcesoria24.pl

adres:
AutoAkcesoria24
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 141A lok. 9B

zapraszamy:
od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 - 18:00
a przez całą dobę zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia znajdującego się na stronie zamówienia,

W celu uzyskania informacji dotyczącej naszej pełnej oferty, prosimy przesłać dane swojego samochodu korzystając z formularza zapytania lub skorzystać z możliwości szybkiego kontaktu. Nasi pracownicy służą fachową radą i pomocą na każdym etapie kontaktu.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy większość części do ALFA ROMEO, AUDI, BMWCHRYSLER, CITROEN, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, ISUZU, JAGUAR, JEEP, KIA, LADA, LANCIA, LAND ROVER, MAZDA, MERCEDES, MINI, MITSHUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SMART, SUZUKI, TOYOTA, TRABANT, VAUXHALL, VOLVO, VW, VOLKSWAGEN, YUGO, ZASTAWA, ZAZ.

Ogólnie, nasza oferta obejmuje przede wszystkim fabrycznie nowe części zamienne do większości samochodów osobowych jeżdżących po naszych drogach. Oferujemy również części zamienne do samochodów dostawczych, ciężarowych a także do autobusów. Ofertę uzupełniają oleje, materiały eksploatacyjne oraz mnóstwo drobnego wyposażenia i innych akcesoriów samochodowych.

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór zarówno oryginalnych części zamiennych, dostępnych min. u autoryzowanych przedstawicieli producentów samochodów, oraz części produkowane przez renomowane firmy dawane na pierwszy montaż. Proponujemy również szereg, tak zwanych „zamienników”. Są to części spełniające wymagania jakościowe, stawiane częściom zamiennym, ale produkowane przez mniej znane firmy. Stanowią one konkurencyjną ofertę dla części oryginalnych, zwłaszcza ze względu na cenę.

W czasie rozwijania sklepu nasz asortyment sukcesywnie się zwiększał. Doświadczenie i fachowość naszych pracowników doceniło wielu klientów. Wystarczy spojrzeć na ilość pozytywnych komentarzy, które otrzymaliśmy od kupujących (zobacz jak nas oceniają inni kupujący).

Skutkuje to ciągłym powiększaniem dostępnego u nas asortymentu. Oprócz sprzedaży części zamiennych do samochodów, zajmujemy się również sprzedażą części do motocykli i skuterów. W ciągłej sprzedaży posiadamy również opony i felgi do samochodów oraz motocykli.

Ponieważ nasz sklep internetowy jest właśnie w trakcie tworzenia, nie ma jeszcze możliwości przeglądania naszej oferty na jego stronach.

Treść Sklepu Internetowego AutoAkcesoria24 nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

© 2008 - 2019 AutoAkcesoria24.pl